przejdź do treści

Darmowa wycena—pierwszy krok do stworzenia Twojego idealnego wnętrza

W dukke dbamy o Twój komfort oraz bezpieczeństwo finansowe, dlatego na każdym kroku zachowujemy transparentność i otwarcie informujemy o kwestiach wartych przedyskutowania. We współpracy z nami nie ma miejsca na nieoczekiwane koszty, czy niekontrolowane zmiany w budżecie. 

Jak to robimy?

Każdy proces zaczynamy od darmowej wyceny, dzięki której masz pełną świadomość wszelkich wydatków. Podpisując z nami umowę, zyskujesz gwarancję, że finalna kwota nie będzie zaskoczeniem oraz kontrolę nad ostatecznym budżetem potrzebnym do realizacji projektu.

Jak to działa?

  • 01. Kontaktujesz się z nami telefonicznie, mailowo, poprzez formularz na stronie lub za pomocą briefu (dostępnego w formie linka do arkusza Google). Wybór należy do Ciebie.
  • 02. Wypełnienie briefu pomoże nam lepiej zrozumieć Twoje oczekiwania oraz pozwoli przygotować najbardziej precyzyjną wycenę. Wyceny dokonujemy wyłącznie po wstępnej rozmowie i dokładnym zapoznaniem się z Twoimi potrzebami.
  • 03. Każdy klient jest inny, dlatego każda wycena jest inna. Przygotujemy ją specjalnie dla Ciebie, uwzględniając metraż, zakres prac oraz Twoje oczekiwania.
  • 04. Po zapoznaniu się z wyceną jesteś w pełni świadomy przyszłych kosztów. Możesz z czystym sumieniem podpisać umowę, nie martwiąc się o nieprzewidziane wydatki.