przejdź do treści

Współpraca z nami to proces, który docenisz

Dukke to więcej niż zwykłe usługi projektowania wnętrz, to cała filozofia tworzenia przestrzeni.

Wybierając nas, nie tylko inwestujesz w estetycznie satysfakcjonujące wnętrze, ale oddajesz także cały proces w ręce ekspertów od rozwiązań praktycznych i indywidualnie dopasowanych do każdego klienta.

Oto jak przebiega współpraca z nami:

01. Konsultacja decorational dot

Chcemy zrozumieć Twój styl życia i gust, dlatego pierwszy etap to rozmowa, podczas której omawiamy Twoje oczekiwania, potrzeby i preferencje.

Wspólnie ustalamy wstępny budżet i szacujemy czas potrzebny na realizację Twojego wymarzonego wnętrza.

02. Omówienie strategii decorational dot

Po konsultacji opracowujemy harmonogram współpracy oraz wycenę. W jej tworzeniu bierzemy pod uwagę Twoją indywidualną sytuację, uwzględniamy metraż, osobiste preferencje oraz możliwości finansowe.

03. Podpisanie umowy decorational dot

Po zapoznaniu się z wyceną i omówieniu z nami wszystkich szczegółów dokonujesz ostatecznej decyzji w sprawie budżetu i podpisujesz umowę.

04. Projektowanie Twojej przestrzeni decorational dot

Następnie, przez około osiem tygodni tworzymy już szczegółowy projekt, który w pełni odzwierciedli Twoje najskrytsze oczekiwania. Określamy układ funkcjonalny oraz styl wnętrza, dobieramy kolory, materiały wykończeniowe i projektujemy meble na wymiar.

05. Zatwierdzanie projektu decorational dot

Nasz architekt dostarcza Ci gotową dokumentację zawierającą rysunki techniczne oraz szczegółowe zestawienie prac i materiałów.

To moment, w którym podejmujesz decyzję co do ostatecznego wyglądu Twojej nowej przestrzeni i zatwierdzasz finalny projekt.

06. Realizacja decorational dot

Z chwilą akceptacji naszej propozycji, przejmujemy pełną odpowiedzialność za proces realizacji, który trwa około 12-14 tygodni. Od zakupu materiałów, poprzez zlecenie wszelkich usług, aż po nadzór nad budową—wszystko będzie w naszych rękach.

Pilnujemy, aby każdy element został wykonany zgodnie z dokumentacją, dbamy także o stronę logistyczną, upewniając się, że dostawy odbywają się zgodnie z planem, a prace—z harmonogramem.

07. Przeprowadzka decorational dot

Na koniec dokładnie porządkujemy wnętrze i jeśli tego potrzebujesz, zapewniamy Ci pomoc w przeprowadzce.Ty skupiasz się na płynnym i bezproblemowym przeniesieniu się do Twojego nowego, pięknego domu.

W momencie wprowadzki zaczyna się okres 2-letniej gwarancji.

Darmowa wycena—pierwszy krok do stworzenia Twojego idealnego wnętrza

W dukke dbamy o Twój komfort oraz bezpieczeństwo finansowe, dlatego na każdym kroku zachowujemy transparentność i otwarcie informujemy o kwestiach wartych przedyskutowania. We współpracy z nami nie ma miejsca na nieoczekiwane koszty, czy niekontrolowane zmiany w budżecie.