przejdź do treści

Blog

Najnowsze artykuły

Wszystkie artykuły

5.10.2021

ok. 6 min.

9 trendów przyszłości projektowania wnętrz

W następnych latach rozwiązania projektowe, koncentrujące się na zrównoważonym rozwoju, staną się koniecznością, a dobre samopoczucie będzie wysoko na liście priorytetów. Jaka jest przyszłość projektowania?

1.09.2021

ok. 4 min.

Wykończenie wnętrz w stylu japandi

Styl japandi zyskuje na popularności wśród osób pragnących zaprojektować i wykończyć wnętrze minimalistycznie i funkcjonalnie. Czym charakteryzuje się japandi?

12.08.2021

ok. 5 min.

Biofilia: Wprowadzanie natury do wystroju wnętrz

Projektanci wnętrz coraz częściej stosują elementy naturalne. W tym artykule przeczytasz, jak poprawić jakość życia dzięki biofilii.

30.06.2021

ok. 5 min.

wykończenia pod klucz wrocław

Wykończenie wnętrz pod klucz w trzech aktach

Jak w tej sztuce uniknąć dramatu i wykończyć mieszkanie pod klucz? Sprawdź, jak dbamy o sprawne przejście klienta przez proces projektowania i wykończenia wnętrza.

26.05.2021

ok. 4 min.

Granny Chic – upcykling w najlepszym wydaniu

Trend Grand Millennial przywołuje stare, nostalgiczne czasy. Po jakie elementy sięgnąć, aby wnętrze nabrało granny chic? Przeczytaj w najnowszym poście.

12.05.2021

ok. 4 min.

Trend retro we wnętrzach

Przeszłość jest i zawsze będzie źródłem inspiracji dla wszelkiego rodzaju projektów – od ubrań, które nosimy na co dzień po meble i dodatki, które wprowadzamy do swojego domu. Era lat 70. Powróciła w wielkim stylu ­– dobrze współgra z trendem maksymalizmu i może być świetnym sposobem na odświeżenie mieszkania tej wiosny.